Ťažné športy so psom

CANICROSS – beh so psom
SCOOTERJÖRING – kolobežkovanie so psom

 

Socializačné prechádzky

Vytvárať priateľstvo s ostatnými psíkmi je pre psychickú pohodu psíka rovnako dôležité ako pre nás ľudí, napĺňa jeho svorkovú prirodzenosť a upevňuje jeho charakter.

Nezabudnite na vodidlo, náhubok, hračku alebo maškrty (https://www.dogee.sk/makke-maskrty/) Viac informácií nájdete v aktuálnych udalostiach.

Služba je zadarmo

 

Základná ovládateľnosť psa – poslušnosť

Tento typ kurzu je vhodný pre všetky plemená psov. Každý, hoci malý pes by mal zvládnuť základnú poslušnosť. Nie je dôležité, ako je Váš pes veľký a či sa s týmto plemenom “chodí na cvičák”, dôležité je, že každé plemeno psa môže byť skvele ovládateľné aj vo veľkej skupine psov a ľudí.

(Kúpite tu – https://www.dogee.sk/makke-maskrty/

Vek psa – ideálne je začať cvičiť so šteniatkom, ale aj dospelý pes sa dá vycvičiť.

Cenník:
5€ / lekcia

 

Agility

Agility môže robiť úplne každý s akýmkoľvek psom. Samozrejme, niektoré plemená sa na agility hodia viac, ako napr. chodský pes, pudel, sheltie, papillon, belgické ovčiaky atď.

Je to pre psov jedna z najprirodzenejších aktivít – pes vo svorke (spoločne so svojím pánom) spolupracuje pri prekonávaní prekážok v honbe za korisťou. Korisťou sa stáva maškrta či hračka a pochvala na konci každého parkúru.

(Kúpite tu – https://www.dogee.sk/makke-maskrty/)

Cenník:
7€ / lekcia začiatočníci
8€ / lekcia pokročilí

 

Dog Puller šport

Puller je pre každého! Pre všetkých psíkov – od tých najmenších, cez šteňatá, bull plemená až po psie obry. Kúpite tu – https://www.dogee.sk/dog-puller-sport/

Pre všetkých majiteľov – od detí, cez aktívnych športovcov až po starších majiteľov, ktorí nechcú nechať svojho štvornohého kamoša zaháľať :-).

Pozrite sa na náš web – http://www.pullersport.sk

Cenník:
5€ / lekcia

 

Pozitívna motivácia, nácvik operantného správania

V týchto kurzoch budeme cvičiť hlavne ovládateľnosť psa. Zameriame sa na nácvik klasických povelov pomocou hier, privolávačských hier a hier podporujúcich drive a kontrolu. Začíname pokojne už od šteniatka.

Cenník:
5€ / lekcia

 

Náprava správania psíkov

Najjednoduchšie je napísať nám alebo rovno zavolať a dohodneme si stretnutie.

Cenník: vždy individuálne